Karaman'da TOFAŞ şut geliştirme kampı - BasketFaul.com

Karaman'da TOFAŞ şut geliştirme kampı

02-02-23 14:29
Tofaş Spor Kulübü’nün 30 Ocak-1 Şubat 2023 tarihleri arasında Karaman’da düzenlediği Tofaş Şut Geliştirme Kampı şölen havasında geçti. Karaman ve Konya’dan kampa katılan 92 sporcuya, basketbol yeteneklerinin ve şut tekniklerinin geliştirilmesi için 3 gün boyunca eğitim verildi.

Tofaş Basketbol Okulları Sorumlusu Ferudun Biçermen’in yönetiminde, Tofaş Spor Okulları ve Kampları Danışmanı Murat Özyer’in koordinatörlüğünde düzenlenen kamp çalışmaların temel basketbol eğitimleri alan sporcular, özel şut çalışmaları yaparak, şut için pozisyon alma, şut teknikleri ve doğru şut kullanabilme üzerine uygulamalı antrenmanlar yaptı.

Aynı zamanda Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu Genel Sekreteri ve TÜBAD Başkan Vekili olan Murat Özyer’in koordinatörlüğünde gerçekleştirilen eğitimlerde Tofaş Spor Kulübü Altyapı Teknik Koordinatörü Samir Seleskovic ve Altyapı Antrenörü Sezgin Yurtsever deneyimlerini gençlerle paylaşırken, 4 grup halinde yapılan antrenmanlarda Çanakkale’deki basketbol antrenörleri Coşkun Beyaz, Gonca Beyaz, Oğuz Totan, Mehmet Dinçer, Murat Bayram, Fatma Koka, Bedirhan Kömbeci ve Emirhan Gülhan da çalışmalara destek verdi.  

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 937