Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Sonuçları ve Puantaj - BasketFaul.com

Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası Sonuçları ve Puantaj

25-05-14 20:21

 

 

ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Pertevniyal
2
MG Spor
3
Galatasaray
4
Maliye Milli Piyango
5
Bandırma Kırmızı
6
Fenerbahçe Ülker
7
Turgut  Özal Üniversitesi
8
Darüşşafaka Doğuş
9
Yeşilyurt
10
Pınar Karşıyaka
11
Çankaya Üniversitesi
12
SOCAR Petkim
13
Finalspor
14
Trabzonspor Basketbol
15
Vestel
16
İzmir BŞB.

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI FİNAL
25 Mayıs Pazar
Büyük Spor Salonu
41
09:30
Darüşşafaka Doğuş - Turgut Özal Üniv.
77 - 98
42
11:30
Bandırma Kırmızı - Fenerbahçe Ülker
74 - 70
43
13:30
Maliye Milli Piyango - Galatasaray
61 - 100
44
15:30
Pertevniyal - MG Spor
76 - 70

 

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARI FİNAL
24 Mayıs Cumartesi
Büyük Spor Salonu
33
11:00
Darüşşafaka Doğuş - Bandırma Kırmızı          
75 - 82
34
13:00
Fenerbahçe - Turgut Özal           
81 - 77
35
15:00
Pertevniyal - Maliye Milli Piyango
106 - 49
36
19:00
MG Spor - Galatasaray
71 - 63
Küçük Spor Salonu
37
11:00
İzmir BŞB. - Vestel
60 - 64
38
13:00
Trabzonspor Basketbol - Finalspor
69 - 85
39
15:00
Çankaya Üniversitesi - SOCAR Petkim
88 - 79
40
17:00
Yeşilyurt - Pınar Karşıyaka
101 - 76

 

 

ÇEYREK FİNAL GRUP MAÇLARI SIRALAMASI
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Pertevniyal
1
Bandırma Kırmızı
1
MG Spor
1
Galatasaray
2
Fenerbahçe Ülker
2
Turgut Özal Üni.
2
Darüşşafaka Doğuş
2
M.Milli Piyango
3
Yeşilyurt
3
SOCAR Petkim
3
Çankaya Üni.
3
Pınar Karşıyaka
4
İzmir BŞB.
4
Vestel
4
Trabzon Bask.
4
Finalspor

 

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇEYREK FİNAL
23 Mayıs Cuma
Büyük Spor Salonu
25
11:00
Pertevniyal – Darüşşafaka Doğuş
80 - 69
26
13:00
Fenerbahçe Ülker – MG Spor
70 - 74
27
15:00
Bandırma Kırmızı – Maliye Milli Piyango
45 - 65
28
19:00
Turgut Özal Üni. – Galatasaray
50  - 81
Küçük Spor Salonu
29
11:00
İzmir BŞB. – Trabzon Basketbol
63 - 69
30
13:00
Vestel – Finalspor
80 - 84
31
15:00
Yeşilyurt – Çankaya Üniversitesi
67 - 61
32
17:00
SOCAR Petkim – Pınar Karşıyaka
74 - 90

 

 

A GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
Pertevniyal
3
3
0
260
171
1,5205
0
0,0000
6
Fenerbahçe Ülker
3
2
1
212
162
1,3086
0
0,0000
5
Yeşilyurt
3
1
2
178
225
0,7911
0
0,0000
4
İzmir BŞB.
3
0
3
138
230
0,6000
0
0,0000
3

 

B GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
Bandırma Kırmızı
3
3
0
198
152
1,3026
0
0,0000
6
Turgut Özal Üniv.
3
2
1
209
197
1,0609
0
0,0000
5
SOCAR Petkim
3
1
2
216
208
1,0385
0
0,0000
4
Vestel
3
0
3
147
213
0,6901
0
0,0000
3
 
 
C GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
MG Spor
3
3
0
299
177
1,6893
0
0,0000
6
Darüşşafaka Doğuş
3
2
1
244
217
1,1244
0
0,0000
5
Çankaya Üniv.
3
1
2
173
237
0,7300
0
0,0000
4
Trabzonspor Bask.
3
0
3
148
233
0,6352
0
0,0000
3

 

D GRUBU TAKIMLARI
O
G
M
A
Y
Averaj
İç Puan
İç Averaj
Puan
Galatasaray
3
3
0
217
178
1,2191
0
0,0000
6
Maliye Milli Piyango
3
2
1
201
197
1,0203
0
0,0000
5
Pınar Karşıyaka
3
1
2
214
223
0,9596
0
0,0000
4
Finalspor
3
0
3
208
242
0,8595
0
0,0000
3

 

 

GENÇ ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
20 - 25 Mayıs 2014 / Konya
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Yeşilyurt
1
Vestel
1
Çankaya Üniv.
1
Finalspor
2
Fenerbahçe Ülker
2
SOCAR Petkim
2
MG Spor
2
Galatasaray
3
Pertevniyal
3
Turgut Özal Üni.
3
Darüşşafaka Doğuş
3
Maliye Milli Piyango
4
İzmir BŞB.
4
Bandırma Kırmızı
4
Trabzonspor Bask.
4
Pınar Karşıyaka

 

20 Mayıs Salı
Büyük Spor Salonu
A
11:00
Yeşilyurt - Fenerbahçe Ülker
50 - 84
A
13:00
Pertevniyal - İzmir BŞB.
95 - 50
C
15:00
Çankaya Üniversitesi - MG Spor
56 - 105
C
19:00
Darüşşafaka Doğuş - Trabzonspor Basketbol
79 - 60
Küçük Spor Salonu
B
11:00
Vestel - SOCAR Petkim
56 - 81
B
13:00
Turgut Özal Üni.  - Bandırma Kırmızı
60 - 63
D
15:00
Finalspor - Galatasaray
63 - 80
D
17:00
Maliye Milli Piyango - Pınar Karşıyaka
70 - 68
21 Mayıs Çarşamba
Büyük Spor Salonu
D
11:00
Galatasaray - Maliye Milli Piyango
62 - 54
D
13:00
Pınar Karşıyaka - Finalspor
85 - 78
B
15:00
SOCAR Petkim - Turgut Özal Üni.
80 - 84
B
19:00
Bandırma Kırmızı - Vestel
67 - 37
Küçük Spor Salonu
A
11:00
Fenerbahçe Ülker - Pertevniyal
59 - 79
A
13:00
İzmir BŞB. - Yeşilyurt
55 - 66
C
15:00
MG Spor - Darüşşafaka Doğuş
92 - 75
C
17:00
Trabzonspor Basketbol - Çankaya Üniversitesi
42 - 52
22 Mayıs Perşembe
Büyük Spor Salonu
C
11:00
Çankaya Üniv. - Darüşşafaka Doğuş
65 - 90
C
13:00
MG Spor - Trabzonspor Basketbol
102 - 46
A
15:00
Yeşilyurt - Pertevniyal
62 - 86
A
17:00
Fenerbahçe Ülker - İzmir BŞB.
69 - 33
Küçük Spor Salonu
D
11:00
Finalspor - Maliye Milli Piyango
67 - 77
D
13:00
Galatasaray - Pınar Karşıyaka
75 - 61
B
15:00
Vestel - Turgut Özal Üni.
54 - 65
B
17:00
SOCAR Petkim - Bandırma Kırmızı
55 - 68

 

Not: Sahaya güneş gelmesi nedeniyle büyük salondaki üçüncü ve dördüncü maçlar arasında iki saat ara verildi.

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 27268