EBBL & KBBL 10. Hafta Sonuçları - BasketFaul.com

EBBL & KBBL 10. Hafta Sonuçları

04-01-17 21:06

 

6 Ocak Cuma
10.Hafta
2
17:00
Darüşşafaka Doğuş G.- Sakarya BŞB. Gelişim
91 - 82
Ayhan Şahenk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Rıdvan Uyanık
Hakemler: Murat Danışan, Resul Uğurlu
7
18:00
Gemlik Basketbol - Nilüfer Belediye
90 - 82
Gemlik Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Vijdan Özgür
Hakemler: Nihat Kara, Nezmettin Ulusözlü
7 Ocak Cumartesi
10.Hafta
5
13:00
Rota Koleji  - Muratbey Uşak Gelişim
104 -77
Serdar Yereli Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ahmet Öztürk
Hakemler: Batuhan Mert Gül, Yiğit Gönültaş
12
13:00
Bağlar Belediye - Hakkari Gençlik
Hakkari maça çıkmadı
Ziya Gökalp Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ali Şaz
Hakemler: Abdullah Uyanık, Muzaffer Vardarlı
12
13:00
Cizre Belediye - Muş 1917
Cizre ligden çekildi
Şırnak İdil Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mehmet Bozdağ
Hakemler: Haluk Yakın, Samet Biner
12
13:00
Mardin İdmanyurdu -Diyarbakır Kayapınar BLD
72 - 87
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Berat Falay
Hakemler: Eyyüp Ayhan, Seren Erpolat
3
14:00
Ankara DSİ Gelişim - Ankara Anadolu Basket
110 - 48
Ankara Arena Küçük Salon
Teknik Gözlemci: Mustafa Kocaeren
Hakemler: Merve Batur, Okan Güngör
5
15:00
Menemen Belediyesi - Akhisar BLD. Gelişim
70 - 64
Göl Park Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mehmet İnce
Hakemler: Hande Öztürk, Cihan Hayar
7
15:00
Orhangazi Belediye - Gemlik Spor
60 - 117
Orhangazi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Macit Zeren
Hakemler: Ramazan Türel, Arda Unul
11
15:00
Haliliye Belediye -Silifke Belediye
63 - 46
GAP Arena
Teknik Gözlemci: Metin Gürbüz
Hakemler: Candemir Tabak, Gürkan Demir
5
16:00
Bornova Belediyesi - 9 Eylül Basketbol İhtisas
117 - 49
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Murat Kartal
Hakemler: Hikmet Fen, Ece Açıkgöz
8
16:00
68 Aksaray Belediye - Antalyaspor Gelişim
66 - 51
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Serdar Alkan
Hakemler: Eren Kılınç, Hakan Gerey
6
16:30
Fethiye Basketbol - Isparta Eğirdir
96 - 49
Fethiye Eldirek Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mehmet Duru
Hakemler: Talha Olgun, H. Taner Topalca
6
17:00
Yüksek Çıta Okulları - Denizli Yıldızlar
64 - 50
Yüksek Çıta Koleji Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mehmet Kaner
Hakemler: Mustafa Baştürk, Nurşah Yazıcı
7
17:00
Yalova Spor - Umurbey Belediye
Ertelendi
90. Yıl Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Hakan Ak
Hakemler: Baran Avşar, Batuhan Söylemezoğlu
8
17:00
Selçuklu Belediye - Antalya Osmanlı Gençlik
57 - 55
Selçuklu Belediye Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Murat Kasımoğlu
Hakemler: Cihan Ceylan, Caner Bahadırlı
2
17:30
İzmit Basketbol - Tıbbiyeliler Sakarya
76 - 49
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: İsmet Bayrı
Hakemler: A. Bilal Öztürk, Batuhan Kümükoğlu
4
17:30
UPS Spor - Kadıköy Basket
74 - 60
Ahmet Cömert Spor Salonu
Teknik Gözlemci: G. Osman Kocaeren
Hakemler: M. Cihan Usu, Sercan Sinirlioğlu
4
18:00
Beykoz - Anadolu Efes Gelişim
55 - 85 
Caferağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Süleyman İlaslı
Hakemler: Uğur Çetinel, Kerim Yılmaz
1
18:30
İstanbulspor Gelişim - Çorlu Belediye
58 - 76
Beylikdüzü Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Savaş Ertürk
Hakemler: Aysun Ergin, Resul Uğurlu
8 Ocak Pazar
10.Hafta
11
13:00
İskenderun Atletik Gençlik - Karmen Halı
49 - 86
İskenderun Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Abdurrahman Altun
Hakemler: Ömer Sarı, Berkan Yılmaz
8
14:00
Özel Niğde İ.Ö.O.- Niğde Kolej Spor
60 - 80
5 Şubat Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ferit Demirci
Hakemler: Arman Çiçekli, Tuğçe Ceylan
4
15:00
İTO - İ.T.Ü.
55 - 87
Caferağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Çağrı Muti
Hakemler: Serhat Dülker, Kenan Yılmaz
6
15:00
Bodrum Kartalları - Muğla Orman Gelişim
75 - 71
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Emre Başa
Hakemler: Elif İnci, S. Fırat Savaş
9
15:00
Trabzonspor Bask. Gelişim - Zile Spor
109 - 67
Hayri Gür Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Semaettin Yıldız
Hakemler: Sezer Elaman, Gökhan Gürsoy
10
15:00
Erzincan Gençlik - Malatya BŞB.
86 - 73
13 Şubat Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Burhan Orak
Hakemler: Seda Esen, Fırat Bozkurt
10
16:00
Sivas Gençlik - Kayseri Uğur Spor
76 - 68
4 Eylül Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Şenol Ayna
Hakemler: Özkan Talo, Fırat Atar
11
16:00
Gaziantep Belediye - Titan Gençlik
82 - 60
Kamil Ocak Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Birgül Kandemir
Hakemler: Burak Durmuş, Ümit Şimşek
1
17:00
Küçükköy  - Edirne BLD. Edirnespor
41 - 135
Bayrampaşa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Burhan Ertetik
Hakemler: A. Basri Yıldız, A. Taylan Öztürk
1
17:00
Kırklareli Belediye - Saray Belediye
66 - 61
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Gökhan Savaş
Hakemler: Burak Yılmaz, Cemre Keskin
10
17:00
Yozgat Gençlik - Sivas Kongre Lisesi
82 - 85
Rıza Kayaalp Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ali Türk
Hakemler: Samer Tifour, Salih Özyurt
2
17:30
Genç Ufuk - Anadolu Üniversitesi
65 - 55
Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: A.Kadir Bıyıklı
Hakemler: Mustafa Topaloğlu, Mustafa Baştürk
3
18:00
Hacettepe Üniv. -Karabük Marzinc Sağlık
77 - 43
Hacettepe Üniversitesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Bestami Gül
Hakemler: Alican Alıcı, Melihşah Mercan
3
19:00
Başkent Karşıyaka - Ülker Ankara Basketbol
64 - 56
Ankara Arena Küçük Salon
Teknik Gözlemci: Niyazi Alişan
Hakemler: Burak Anlatıcı, Yiğit Aslan
9 Ocak Pazartesi
10.Hafta
9
12:00
Amasya Polisgücü - Sinop Yıldızları
Amasya Polisgücü ligden çekildi
Hamit Kaplan Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Rafet Demir
Hakemler: Ahmet Köse, Nurgül Keskin
9
17:00
Tokat Olimpik Gençlik - Bafra Belediyesi
Ertelendi
Hüseyin Akbaş Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Rafet Demir
Hakemler: F. Ozan Çöven, Emircan Özkan

 

6 Ocak Cuma
10.Hafta
B
17:00
Akdeniz Üniv. - Denizli Seviye Ok. Basketbol
55 - 59
Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mete Bulut
Hakemler: B. Mert Gül, Serhat Akgün
B
18:00
Bayraklı Belediye - 7 Sanat EKGSK
123 - 55
Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Burak Babaoğlu
Hakemler: Orçun Akgül, Ülviye Beşe
7 Ocak Cumartesi
10.Hafta
C
13:00
Şanlı Urfa DSİ - Toroslar Belediye
18 - 58
Şanlıurfa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Murat Mercan
Hakemler: Leyla Yücel, Can Ütkür
A
14:00
Kocatürk Koleji - Ümmühan Hatun İ.Ö.O
49 - 58
Yıldırım Beyazıt Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Serkan İnce
Hakemler: Pınar Öztürk, Sarper Dağlı
B
15:00
Menemen BLD.- FIX-OTO Gençlik
58 - 46
Menemen GSM Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Murat Mısırlı
Hakemler: Münevver Özemre, Nur Akça
B
15:00
Alanya BLD.- Basketbolu Destekleyenler GSK
73 - 65
75. Yıl Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mustafa Biçer
Hakemler: Batıkan Teker, Seray Ak
C
15:00
AR-GE Basketbol - AGÜ Gelişim
66 - 50
Eskişehir Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Erdem Efe
Hakemler: Kenan Yılmaz, T. Özgür Ülten
A
16:00
Burhaniye Belediye - Bursa BŞB.
Ertelendi
Burhaniye Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Çetin Şimşek
Hakemler: Can Yanar, Sabri Güngüz
C
17:00
Altınel Spor Kulübü - AS Kadirli
42 - 60
Ankara Arena Küçük Salon
Teknik Gözlemci: Akif Sözüeroğlu
Hakemler: S. Eren Pekdoğan, Soner Türker
8 Ocak Pazar
10.Hafta
A
14:00
Bandırma Basketbol - Bosna Basket
Ertelendi
Şehit Mehmet Günenç Lisesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ziyniş Kahraman
Hakemler: Hakan Mutlu, Sinan Ertekin
A
15:00
Küçükçekmece Basketbol - Fenerbahçe Gelişim
24 - 123
Küçükçekmece Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ebru Bilaç
Hakemler: Gözde Sancar, Eda Demir
A
17:00
Dostluk Spor - Düzce Belediye
84 - 78
Siyavuş Paşa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Münir Gökmen
Hakemler: F. Mert Uzun, Yasin Gülap
9 Ocak Pazartesi
10.Hafta
B
14:30
İzmir BŞB.- Gölhisar Cumhuriyet İ.Ö.O.
79 - 32
Celal Atik Spor Salonu
Teknik Gözlemci: İsmail Atlayan
Hakemler: Adem Deliavcı, Sezer Bor

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 9678