KBL 12. & TKBL 19. Hafta Sonuçları - BasketFaul.com

KBL 12. & TKBL 19. Hafta Sonuçları

04-01-17 19:06

 

7 Ocak Cumartesi
Maçın Haberi
12.Hafta
14:00
Adana BOTAŞ – Adana ASKİ
53 - 76
Menderes Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Nail Değirmenci
Hakemler: Tunçtan Durmuşcan, Egemen Ercan, M. Talat Özdemir
14:00
MBK Doğuş Hastanesi – T.TOYO Osmaniye GSK
58 - 79
Edip Buran Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Serkan Su
Hakemler: A. Taner İbin, Dağder Dağlı, Serdar Saraç
15:30
Galatasaray – Hatay BŞB.
73 - 67
Abdi İpekçi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ferhat Suna
Hakemler: Ergin Sarı, Murat Tunç, Abdullah İlik
16:00
Yakındoğu Üni. BGD - Bellona AGÜ
79 - 72
Caferağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Sevginaz Dırahor
Hakemler: Uğur Özen, Mustafa Akıllıoğlu, Ali Köseoğlu
8 Ocak Pazar
Maçın Haberi
12.Hafta
14:00
Canik Belediye SK - Mersin BŞB
78 - 82
Canik Belediye Hasan Doğan Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mustafa Çelikören
Hakemler: Nezihi Soydan, Sertan Kırklar, Fatih Evli
17:30
Girne Üniversitesi - Fenerbahçe 
56 - 76
Mamak Belediyesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Berkay Asildağ
Hakemler: Turgut Işık, Polat Parlak, U. Özgün Ergün
9 Ocak Pazartesi
Maçın Haberi
12.Hafta
18:00
İstanbul Üniversitesi - Beşiktaş
65 - 71
Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Nejat Yeniatakan
Hakemler: Nezihi Soydan, Dağder Dağlı, Fazilet Gülter

 

 

 
 

 

6 Ocak Cuma
19. Hafta
13:00
İstanbulgücü - Mersin BŞB. Gelişim
57 - 64
Caferağa Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Nejat Yeniatakan
Hakemler: A. Basri Yıldız, Serhat Dülker
13:30
Anadolu Üniversitesi - Kırçiçeği Bodrum Bask.
44 - 78
Anadolu Üniversitesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Abdullah Akpınar
Hakemler: İzel Pehlivan, Mustafa Topaloğlu
14:00
Çankaya Üniversitesi - Yalova VİP Gençlik
65 - 61
Arı Koleji Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Tuğba Yurtseven
Hakemler: Burak Anlatıcı, Alican Alıcı
14:00
OGM Orman Gençlik - 55 Gençlik
119 - 30
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Veysel Pekdoğan
Hakemler: B. İrem Çelebi, Burak Yılmaz
14:00
Orduspor - TED Ankara Kolejliler
70 - 67
Durugöl Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Zeliha Bayraktar
Hakemler: Çetin Artan, Dursun Uğral
16:00
Kurtuluş Spor – Urla Belediyesi
52 - 74
Edip Buran Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Turgay Köroğlu
Hakemler: Özkan Çağlayan, Berkan Yılmaz
17:00
 Mersin Üniversitesi - Edirne BLD. Edirnespor
71 - 61
Mersin Üniversitesi Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Diyaüddin Sağır
Hakemler: Burak Durmuş, Ümit Şimşek
18:00
Bornova Beckerspor – Edremit BLD. Gürespor
81 - 68
Bornova Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Cem Dilsizoğlu
Hakemler: Elif İnci, S. Fırat Savaş
18:00
İzmit Belediyespor - FERKO Ilgaz MR. KBSK
78 - 66
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ahmet Günerli
Hakemler: Metin Aksoyak, Anıl Veziroğlu
7 Ocak Cumartesi
19. Hafta
14:00
Elazığ İl Özel İdare – N. Hacı Bektaş Veli Üni.
69 - 54
Elazığ İl Özel İdare Spor Salonu
Teknik Gözlemci: S.Tuna Yıldız
Hakemler: Özkan Talo, Seda Esen

 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 4395