TBL 17. & TB2L 10. Hafta Sonuçları - BasketFaul.com

TBL 17. & TB2L 10. Hafta Sonuçları

04-01-17 19:06

 

6 Ocak Cuma
Maçın Haberi
17.Hafta
14:00
Gelişim Koleji - Acıbadem Üniversitesi
68 - 94
Gelişim Koleji Spor Salonu
Teknik Gözlemci: İsmail Atlayan
Hakemler: Aydın Karaçam, Ogün Cılız, Halil Erkoç
14:30
Final Spor - Düzce Belediye
96 - 81
Final Okulları Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Altan Aydın
Hakemler: Uğur Özen, Ozan Gönen, Duhan Köyiçi
7 Ocak Cumartesi
Maçın Haberi
17.Hafta
14:00
Türk Telekom - Muğla Orman
93 - 69
TOBB Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Haldun Kunt
Hakemler: Fatih Güler, M. Kazım Çetin, Özge Şentürk
16:00
İstanbulspor Beylikdüzü –nesine com Eskişehir
86 - 88
Gazanfer Bilge Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ebru Onaran
Hakemler: Turgut Işık, Tahsin Kuzu, O. Çağrı Hekimoğlu
16:00
Samsun BŞB. Anakent - Bursaspor Durmazlar
77 - 72
Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ümit Baytut
Hakemler: Yücel Çilingir, Murat Amaç, Sinem Tetik
16:30
PETKİM Spor - Sakarya BŞB Basketbol
79 - 67
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: M.Akif Karagöz
Hakemler: Sami Özel, Göksun Öz, Kerem Yılmaz
18:00
Akhisar BLD. - Mamak BLD. Ankara DSİ
85 - 76
Akhisar Belediye Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Okan Kahraman
Hakemler: Orkun Yurtdaş, Şeyhmus Melek, Erhan Gürsel
18:00
Afyon Belediye - Yalova Group Belediye
82 - 73
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Gülşen Öztürk
Hakemler: Murat Ciner, Uygar Kurt, Yaşam İssi
9 Ocak Pazartesi
Maçın Haberi
17.Hafta
15:30
Bandırma Kırmızı - Pertevniyal
72 - 90
Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Ela Onat
Hakemler: Tekin Özübir, Seyhan Topaloğlu, Haldun Çoban
11 Ocak Pazar
Maçın Haberi
Erteleme Maçı
18:00
Bandırma Kırmızı - nesine com Eskişehir Basket
-
Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Serkan İnce
Hakemler: Sami Özel, Uğur Özen, Erhan Gürsel
 
 
 
 
 
 

 

6 Ocak Cuma
10.Hafta
B
18:00
Orman Gençlik - Mersin BŞB.
70 - 62
M. Sait Zarifoğlu Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Koray Öksüz
Hakemler: Emircan Özkan, İsmail Kasap, D. Berk İnnal
A
19:00
İnegöl Belediye - Artvin Belediye
69 - 71
İnegöl Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Vedat Durgut
Hakemler: Murat Zafer, Çisil Güngör, C. Cem Meral
7 Ocak Cumartesi
10.Hafta
B
14:00
İzmir BŞB. - Bilecik Belediye
70 - 53
Celal Atik Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mustafa Fırat
Hakemler: Murat Genç, Samet Erdoğan, A. Taylan Öztürk
B
16:00
Yeşilyurt - Karesi Spor Basketbol
70 - 76
Yeşilyurt Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Enis Gürel
Hakemler: Gözde Sancar, A. Osman Kanık, Oğuzhan Cirit
B
16:00
Kepez Belediye – Çankırı BLD. Demirspor
89 - 69
Turgut Özal Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Mert Elma
Hakemler: Gönenç Çetin, T. Onur Balsun, Duygu Günal
A
17:00
Boluspor - Maliye Milli Piyango
72 - 67
Karaçayır Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Bülent Tanesen
Hakemler: Ediz Güleryüz, Reha Demir, Sezer Elaman
B
17:00
Aydın BŞB. Efespor - Tenis Eskirim Dağcılık
67 - 70
Atatürk Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Emre Başa
Hakemler: Mirhan Ateşer, Mesut Çınar, Mesut Öztürk
A
18:00
FMV Işık - TOFAŞ Gelişim
68 - 49
FMV Işık Okulları Ayazağa Kampüsü Spor Salonu
Teknik Gözlemci: H. Osman Büyükgöksu
Hakemler: Murat Arıkanlı, Onur Bozan, K. Sait Demir
8 Ocak Pazar
10.Hafta
A
16:00
Melikgazi Belediye - Adanaspor
82 - 66
Kadir Has Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Üzeyir Tecirli
Hakemler: Yasin Kahraman, Ş. Enes Can, Oğuz Binicier
A
18:00
TOLKAR Genç Karşıyakalılar - Antalyaspor
56 - 78
Çiğli Selçuk Yaşar Spor Salonu
Teknik Gözlemci: Cem Dilsizoğlu
Hakemler: Barış Tunç, Nuri Dilmen, Mustafa Aksoy
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 5738