Havuç Dostlukspor'dan Survivor'a - BasketFaul.com

Havuç Dostlukspor'dan Survivor'a

13-01-17 23:45

 

Ünlüler grubu ile Survivor'a katılacak olan dizi oyuncusu Furkan Kızılay (Havuç), sporculuk hayatının başladığı ve kurucuları arasında yer aldığı Dostlukspor'un oyuncuları ile antrenmana katıldı. Sporcularla sohbet edip basketbol maçı yapan Kızılay oyunculara başarılar diledi. 

Dostluk Spor Kulübü Sportif Koordinatörü Davut Güngör “Kurucuları arasında olduğum ve uzun yıllardır çeşitli spor branşlarında hizmet veren kulübümüz; değerli başarılar kazandı, değerli sporcuları Türk sporuna kazandırdı. Havuç lakabıyla bilinen Furkan Kızılay geçmişte altyapı sporcumuz olmasının yanı sıra özel biri. Her an yanımızda ve kulübümüze destek oluyor. Kendisine teşekkür ediyor ve Survivor da başarılar diliyorum." dedi. 

Furkan Kızıla ise şunları söyledi: 
"Kurucusu olduğumuz Dostluk Spor yıllardır sporcu yetiştirmeye devam ediyor. O sporculardan bir tanesi de benim. Şu anda da KBBL'den üst lige çıkma mücadelesi veriyoruz.  İnşallah bundan sonra da iyi sporcular, iyi insanlar yetiştirmeye devam edeceğiz. Dostluk Spor her zaman var oldu, var olacak."
 

VİDEO 1

 

VİDEO 2

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 6881