Bulkaz: Taraftar da, biz de keyif aldık - BasketFaul.com

Bulkaz: Taraftar da, biz de keyif aldık

18-11-19 09:26
Fatih Şeker
TBL’de üst üste 3 galibiyet alarak çıkışa geçen Konyaspor’da koç Ozan Bulkaz, yeni transfer Ceyhun Altay’ın performansının sevindirici olduğunu belirtirken, Berkay Sinirlioğlu’nun da önünün açık olduğunu söyledi.
 
Ozan Bulkaz’ın açıklaması şu şekilde:
 
“Evimizde güzel bir galibiyet aldık. Hem taraftarlarımız hem de biz keyif aldık maçtan. Hem savunma hem de hücumda çok iyiydik. Yeni transferimiz Ceyhun Altay’ın katkısı bizi sevindirdi. İsteği, takıma uyumu ve enerjisi çok iyiydi. Berkay da çok efektif oynadı. Top çaldı, smaç yaptı, ribaunt aldı, asist yaptı. Fiziksel olarak hem bu ligin hem de üst ligin en iyi yerlilerinden biri. Geliştirmesi gereken birkaç özelliği var, eğer bunlarda da gelişim gösterirse bence önü çok açık. Yönetimimize de çok teşekkür ediyoruz. Sakatlığın olduğu bir dönemde reaksiyon gösterip güzel bir transfere imza attık. Shaquille Goodwin de artık kendine gelmeye başladı. İyi durumdayız, keyfimiz yerinde. İyi basketbol oynuyoruz. Taraftar sayısı da arttı. Umarım evimizdeki bir sonraki maçımız olan Finalspor maçında bu coşku daha da artar.
 
BERKAY SİNİRLİOĞLU: “YERİMİZ SÜPER LİG”

“Keyif veren bir basketbol oynadık. Hem biz hem de taraftarlarımızın keyif aldığı bir maçı geride bıraktık. Böyle oynadığımız zaman kazanmak daha kolay. Kaliteli bir staff, kaliteli oyuncular ve büyük bir taraftar topluluğuna sahibiz. Bu organizasyonun yeri Süper Lig’dir. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Taraftarımız bizi desteklemeye devam etsin. İbrahim Yıldırım da geldiğin de daha da iyi duruma geleceğiz. Takım arkadaşlarıma galibiyet için teşekkür ediyorum.  

Yorumlar Okunma: 1579