EBBL için ek süre - BasketFaul.com

EBBL için ek süre

04-03-20 17:41
Türkiye Basketbol Federasyonu Erkek Ligleri Direktörlüğü tarafından gelen yoğun talep üzerine 2019-2020 sezonu Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ne (EBBL) ek katılım süreci başlatıldı. 

Açıklama şöyle:

"Başvuru yapmak isteyen takımların 2019-2020 sezonunda EBBL’de yer alabilmeleri adına; 06 Mart 2020 Cuma günü saat 18.00‘e kadar aşağıda belirtilen evraklarını tamamlayarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Bu tarihe kadar yapılan eksik belgeli başvurular ve 06 Mart Cuma günü saat 18.00’den sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır. Katılımda bulunacak takımların illerindeki Büyük Erkekler Ligi’ne katılmış ve tamamlamış olmaları gerekmektedir.
 
2019 – 2020 SEZONU ERKEKLER BÖLGESEL BASKETBOL LİGİ EK KATILIM BAŞVURU EVRAKLARI
• Katılım bedeli olan 20.000 TL’nin ödendiğine dair banka dekontu,
• Kulüp imza sirküleri,
• Kulüp imza sirkülerinin ibraz edilemediği durumlarda ise; Kulüp yetkilisinin/yetkililerinin yazışma, tescil, lisans işlemleri, sözleşme imzalama, transfer görüşmesi yapma konularında yetkilendirildiğini gösteren yeni dönem için alınmış Kulüp Yönetim Kurulu kararının noter tasdikli sureti ve Kulüp yetkilisinin/yetkililerinin yeni dönem için alınmış noter tasdikli imza beyannamesi,
• Kulüp antetli kağıdına yazılmış ve yetkili kişi(ler) tarafından imzalanmış taahhütname metni,
• Kulüp Bilgi Formu,
• Takım logosu,
• Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bildirir liste.

Not:

(1) Kulübünüz tarafından doldurulması gereken matbu evraklara “http://www.tbf.org.tr’’ adresinde yer alan Döküman sekmesinden ulaşabilirsiniz.

(2) Kulüp Bilgi Formu ile istenen dijital dokümanları; “[email protected]” adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz." 

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 1985