İlker Üçer: Test sonucum pozitif ama iyi durumdayım - BasketFaul.com

İlker Üçer: Test sonucum pozitif ama iyi durumdayım

27-03-20 19:49
Coronavirus testleri pozitif çıkan Fenerbahçe İletişim Sorumlusu İlker Üçer bir mesajla iyi durumda olduğu bilgisini paylaştı.

Üçer'in mesajı şöyle:

"Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Bu elbette iyi bir haber değil. Ancak şu an için tat ve koku alamama ve çok hafif öksürük dışında (o da bugün neredeyse sıfırlandı) herhangi bir sorunum yok. Halsizlik, baş ağrısı ve mide bulantısı bende oluşan belirtilerdi. İki ya da üç beni yokladılar, sonra vedalaştık. Ateşim hiç yükselmedi. Yoğun öksürük, boğaz ağrısı ya da solunum sıkıntısı hiç yaşamadım. Halihazırda ciddi bir süreyi geride bıraktım ve umarım sonuna dek bu şekilde atlatabilirim. Elbette bu söylediklerimden hastalığı önemsemeyin ya da hafide alın mesajı çıkmasın lütfen. Büyüklerimizin durumu için ekstra hassasiyet göstermemiz gerektiği de zaten hepimizin malumu. 

Şu anda en büyük önceliğim tamamen izole olup başkasına bulaştırma ihtimalini sıfırlamak. Bu gerçekten en büyük sorumluluk ve beni hastalık sürecinde en çok zorlayan konu da bu psikoloji oldu. Evdeyim ve olmam gerektiği kadar izole kalacağım. 

Bu süreçte bana destek olan kulübüme, takım doktorumuza, tüm sağlık çalışanlarına ve elbette bir ihtiyacım olup olmadığını öğrenmek için arayan ya da mesaj atan herkese çok teşekkür ederim.

En kısa sürede kendimle ilgili olumlu haberler paylaşabilmek ve tüm dünyadan aynı şeyleri duyabilmek dileğiyle..."

Basketfaul olarak sevgili İlker Üçer'e geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz. 

Yorumlar Okunma: 2088