Komsuoğlu: Herkes birbirine inanıyor - BasketFaul.com

Komsuoğlu: Herkes birbirine inanıyor

27-03-21 06:38
Fenerbahçe Beko’dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu, Olympiacos deplasmanında alınan galibiyetin ardından FB TV’ye açıklamalarda bulundu.
 
Komsuoğlu, “Zor maç oldu. Çok yoğun tempo içindeyiz. Her şeyden önce Marko Guduric’e başsağlığı diliyorum. Babaannesini kaybetti. Buna rağmen ‘Benim ailem Fenerbahçe Beko’ dedi. Kendi ailesinin bizimle olacak olmasından dolayı daha mutlu olacağını söyledi. Çok sevdiği babaannesini kaybetmesine rağmen ikinci ailesi olan Fenerbahçe için buraya geldi. Özellikle kendisine teşekkür ediyorum. Moralini düzeltmek için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.
 

Hem EuroLeague’de hem de Türkiye liginde normal sezonun sonuna geldiklerini belirte Sertaç Komsuoğlu, “Artık sezon sonuna geldik. EuroLeague’de normal sezonda 3 maçımız kaldı. Ligde de play-off sıralaması netleşiyor. Fenerbahçe için artık her maç sıralama açısından çok önemli. Bu hafta oynayacağımız Afyon’dan Münih’e uçacağız. Salı günü Bayern Münih’le karşılaşacağız. Çarşamba günü İstanbul’da olacağız. Cuma günü Barcelona ve ardından normal sezonu Real Madrid maçı ile kapatacağız. Takımımız inanıyor. Çok iyi bir ekibiz. Buna sadece oyuncu kalitesi ve performans olarak bakmıyorum, hakikaten bu çocuklar birbirlerine inanıyorlar ve destek veriyorlar. Bunun için benche bakmanız yeterli. Birlikteliği görürsünüz. İlk hedefimiz her iki kulvarda da play-offlara en iyi sıradan girebilmek.” diye konuştu. 

Yorumlar Okunma: 625