Deveciler: Çok karakterli bir kadroya sahibiz - BasketFaul.com

Deveciler: Çok karakterli bir kadroya sahibiz

14-04-21 10:39
Türkiye Basketbol Ligi'nde normal sezonun bitimine 4 hafta kala zirve ortağı olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'te Başkan Veli Deveciler açıklamalar yaptı.

Veli Deveciler, teknik ekip ve oyunculara teşekkür etti. Deveciler, "Hepsi çok karakterli, çok iyi insan ve çok iyi basketbolcular. Belki de en büyük şansımız bu. Çok çalışıyorlar. Bu ligde üst üste 11 maç kazanmak nerdeyse imkansız ve bugün geldiğimiz noktada Şampiyon olmamız an meselesi. Umarım sonu iyi olur" diye konuştu.

Deveciler sözlerine şöyle devam etti: 
"Başarı onların çalışmasının sonucudur. Bu hafta ligin en önemli maçını oynayacağız. Güçlü Samsunspor şampiyonluk iddiasıyla geliyor ve onlar da kazanmayı çok istiyorlar. Mücadeleci bir takım. Bu takıma emek veren birçok insanın sonucu görmek için sabırsızlıkla beklediği an geldi. Bakalım ne olacak? Bu takım her şeyi hak ediyor, şampiyonluğu çok istiyor. Biz de onlara güveniyoruz.

Tüm Denizli takımımızı takip ediyor. Bu kadar yaklaşmışken bize verecekleri destek her şeyden daha önemli. Oyuncularımızın bunu hissetmesi, onların şampiyonluk inancını bir kat daha artıracaktır. Denizli şehri bu zor günlerde birlik içinde bir şey yapacaksa şimdi tam zamanıdır. Denizli'nin ne kadar özel bir şehir olduğunu göstermek için elimizdeki bu fırsatı kaçırmayalım. Herkesin imrenerek baktığı basketbol takımımıza hak ettiği desteği verelim." 

Yorumlar Okunma: 1072