Fenerbahçe'de 5 oyuncuda covid - BasketFaul.com

Fenerbahçe'de 5 oyuncuda covid

16-04-21 15:27
Bugün Anadolu Efes'le karşılaşacak olan Fenerbahçe BEKO'da hasta oyuncu sayısı 5'e yükseldi. Yönergelere göre bir takımda 6 oyuncu, ya da koç ve bir asistan covid olduğunda maç erteleniyor.

Basketfaul'un notu: Gelecek hafta CSKA ile play off oynayacak Fenerbahçre'de umarız o tarihe kadar hasta sayısı artmaz ve mevcut hastalar da iyileşir. Aynı şekilde, Real Madrid'le maçları bulunan Anadolu Efes'in de bugünkü maça oldukça tedirgin çıkacağını tahmin etmek zor değil.

Geçtiğimiz sezon ligimiz "beyaz" ilan edilirken, Türkiye bu kadar kırmızı değildi. Dünyada 17. en kalabalık nüfusa sahip Türkiye, toplam virüs vakası sayısında yedinci sırada. An itibariyle ise Dünyada maalesef en fazla vaka yaşayan 3 ülkeden biri... Neyse ki bu virüs biz Türkler'e farklı davranıyor ve tüm dünyada ele geçirdiklerinin yüzde 3'ünün, Türkiye'de ise 100 kişiden 1'inin canını alıyor!!! Bugünlere geleceğimizi haykıran sağlık kuruluşlarını "vatan haini" ilan eden edenlerin, ne kadar vatansever olduğunun yorumunu da sizlere bırakıyoruz.

An itibariyle birçok aktif oyuncu, hakem, antrenör virüsle cebelleşiyor. Ayrıca birçok eski antrenör ve eski oyuncu dostumuz da nefes alabilmek için yoğun bakımda. Allah bütün hastalara şifa versin.  

Yorumlar Okunma: 1975