Dikmen: Sıradaki hedefimiz final oynamak - BasketFaul.com

Dikmen: Sıradaki hedefimiz final oynamak

15-05-21 09:26
TBL'de normal sezonu 4. sırada tamamlayarak play-off'ta ev sahibi avantajını eline alan Mamak Belediyesi başantrenörü Murat Dikmen, pazartesi günü başlayacak play-off öncesi açıklamalarda bulundu.

"Mamak Belediyesi olarak sezon başında üç hedefimiz vardı, sırasıyla play-off'lara katılmak, daha sonra ev sahibi avantajını almak  ve sonunda ise final oynamak.. 

Sezona Covid-19 takımca yakalanarak sıkıntılı başlamamıza rağmen oyuncularımın olağanüstü çabasıyla toparlandık ve şu ana kadar iki hedefimizi gerçekleştirdik. Son hedefimize ulaşmak için önce Akhisar’ı daha sonra da Samsunspor - Manisa BBSK galibini yenmemiz gerekiyor.Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Takımım Yalova maçından sonra sadece bir gün dinlendi. Bayram dahil hiç ara vermeden çalışıyoruz.

Şu an dürüst olmam gerekirse 8 takımın da  birbirine denk olduğunu ve şampiyonluk şanslarının eşit olduğunu düşünüyorum. Pazartesi günü evimizde oynayacağımız ilk maçı kazanarak Akhisar’a tur için gitmek istiyoruz.play-off'a kalan tüm takımlara başarılar diliyorum."

Mamak Belediyesi - Akhisar Bld play-off çeyrek final ilk karşılaşması pazartesi günü 14.00'te oynanacak

Yorumlar Okunma: 1349