Olimpiyat Elemeleri sonuçları - BasketFaul.com

Olimpiyat Elemeleri sonuçları

05-07-21 02:35
Statüye göre dört merkezde de A ve B gruplarından ilk iki takım yarı finale yükselecek, çapraz eşleşmelerin galibi finale çıkacak ve son maçı kazanan Olimpiyatlar'a katılma hakkını elde edecek. 
KANADA
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Kanada
2
2
0
4
*
Türkiye
2
2
0
4
Yunanistan
2
1
1
3
*
Çekya
2
1
1
3
Çin
2
0
2
2
*
Uruguay
2
0
2
2
HIRVATİSTAN
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Almanya
2
2
0
4
*
Brezilya
2
2
0
4
Meksika
2
1
1
3
*
Hırvatistan
2
1
1
3
Rusya
2
0
2
2
*
Tunus
2
0
2
2
LİTVANYA
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Litvanya
2
2
0
4
*
Slovenya
2
2
0
4
Venezüella
2
1
1
3
*
Polonya
2
1
1
3
Kore
2
0
2
2
*
Angola
2
0
2
2
SIRBİSTAN
A GRUBU
O
G
M
PUAN
*
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Sırbistan
2
2
0
4
*
İtalya
1
1
0
2
Dominik Cum.
2
1
1
3
*
Porto Riko
1
0
1
1
Filipinler
2
0
2
2
*
*
0
0
0
0

 

KANADA 
29 Haziran - 4 Temmuz, 2021
30 Haziran Çarşamba
Victoria, Memorial Arena
A
02:05
Yunanistan - Kanada
91 - 97
B
05:35
Uruguay - Türkiye
86 - 95
1 Temmuz Perşembe
Victoria, Memorial Arena
A
02:05
Kanada - Çin
109 - 79
B
05:35
Türkiye - Çekya
87 - 70
2 Temmuz Cuma
Victoria, Memorial Arena
A
02:05
Çin - Yunanistan
80 - 105
B
05:35
Çekya - Uruguay
80 - 79
YARI FİNAL
3 Temmuz Cumartesi
Victoria, Memorial Arena
7
23:05
Kanada - Çekya
101 - 103
4 Temmuz Pazar
Victoria, Memorial Arena
8
02:35
Türkiye - Yunanistan
63 - 81
FİNAL
5 Temmuz Pazartesi
Victoria, Memorial Arena
9
02:05
Çekya - Yunanistan
97 - 72
HIRVATİSTAN 
29 Haziran - 4 Temmuz, 2021
29 Haziran Salı
Split, Spaladium Arena
A
17:30
Almanya - Meksika
82 - 76
B
21:00
Tunus - Brezilya
57 - 83
30 Haziran Çarşamba
Split, Spaladium Arena
A
17:30
Meksika - Rusya
72 - 64
B
21:00
Brezilya - Hırvatistan
94 - 67
1 Temmuz Perşembe
Split, Spaladium Arena
A
17:30
Rusya - Almanya
67 - 69
B
21:00
Hırvatistan - Tunus
75 - 70
YARI FİNAL
3 Temmuz Cumartesi
Split, Spaladium Arena
8
13:30
Brezilya - Meksika
102 - 74
7
17:00
Almanya - Hırvatistan
86 - 76
FİNAL
4 Temmuz Pazar
Split, Spaladium Arena
9
20:30
Almanya - Brezilya
75 - 64
LİTVANYA
29 Haziran /-4 Temmuz, 2021
29 Haziran Salı
Kaunas, Zalgirio Arena
B
16:30
Polonya - Angola
83 - 64
A
19:30
Litvanya - Venezüella
76 - 65
30 Haziran Çarşamba
Kaunas, Zalgirio Arena
B
16:30
Angola - Slovenya
68 - 118
A
19:30
Venezüella - Kore
94 - 80
1 Temmuz Perşembe
Kaunas, Zalgirio Arena
B
16:30
Slovenya - Polonya
112 - 77
A
19:30
Kore - Litvanya
57 - 96
YARI FİNAL
3 Temmuz Cumartesi
Kaunas, Zalgirio Arena
8
16:30
Slovenya - Venezüella
98 - 70
7
19:30
Litvanya - Polonya
88 - 69
FİNAL
4 Temmuz Pazar
Kaunas, Zalgirio Arena
9
19:30
Litvanya - Slovenya
85 - 96
SIRBİSTAN
29 Haziran - 4 Temmuz, 2021
29 Haziran Salı
Belgrat, Aleksandar Nikolic Hall
A
21:15
Dominik Cumhuriyeti - Sırbistan
76 - 94
30 Haziran Çarşamba
Belgrat, Aleksandar Nikolic Hall
A
21:15
Sırbistan - Filipinler
83 - 76
1 Temmuz Perşembe
Belgrat, Aleksandar Nikolic Hall
B
17:30
İtalya - Porto Riko
90 - 83
A
21:15
Filipinler - Dominik Cumhuriyeti
67 - 94
YARI FİNAL
3 Temmuz Cumartesi
Belgrat, Aleksandar Nikolic Hall
8
14:00
İtalya - Dominik Cumhuriyeti
79 - 59
7
17:00
Sırbistan - Porto Riko
102 - 84
FİNAL
4 Temmuz Pazar
Belgrat, Aleksandar Nikolic Hall
9
21:30
Sırbistan - İtalya
95 - 102

Yorumlar Okunma: 16804