Erkekler U19'da Amerika Dünya Şampiyonu - BasketFaul.com

Erkekler U19'da Amerika Dünya Şampiyonu

12-07-21 02:30
 
 
FIBA U19 WORLD CUP
03-11 Temmuz 2021 / Letonya
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
1
Kanada
1
Letonya
1
İspanya
1
Amerika
2
Litvanya
2
Sırbistan
2
Fransa
2
Türkiye
3
Japonya
3
İran
3
Kore
3
Avusturalya
4
Senegal
4
Porto Riko
4
Arjantin
4
Mali

 

A GRUBU
O
G
M
PUAN
B GRUBU
O
G
M
PUAN
Kanada
3
3
0
6
Sırbistan
3
3
0
6
Litvanya
3
2
1
5
Letonya
3
1
2
4
Senegal
3
1
2
4
İran
3
1
2
4
Japonya
3
0
3
3
Porto Riko
3
1
2
4
C GRUBU
O
G
M
PUAN
D GRUBU
O
G
M
PUAN
Fransa
3
2
1
5
Amerika 
3
3
0
6
İspanya
3
2
1
5
Türkiye
3
2
1
5
Arjantin
3
2
1
5
Avusturalya
3
1
2
4
Kore
3
0
3
3
Mali
3
0
3
3

 

3 TEMMUZ CUMARTESİ
Riga Olympic Center
1
C
11:30
Fransa - Kore
117 - 48
2
C
14:30
Arjantin - İspanya
69 - 68
3
D
17:30
Türkiye - Amerika
54 - 83
4
D
20:30
Mali - Avusturalya
67 - 97
Daugavpils Olympic Center
5
A
12:00
Senegal - Japonya
76 - 71
6
A
15:00
Kanada - Litvanya
80 - 71
7
B
18:00
Porto Riko - Letonya
79 - 75
8
B
21:00
İran - Sırbistan
67 - 88
4 TEMMUZ PAZAR
Riga Olympic Center
9
C
11:30
Kore - Arjantin
74 - 112
10
C
14:30
İspanya - Fransa
60 - 59
11
D
17:30
Avusturalya - Türkiye
62 - 64
12
D
20:30
Amerika - Mali
100 - 52
Daugavpils Olympic Center
13
A
12:00
Japonya - Kanada
75 - 100
14
A
15:00
Litvanya - Senegal
78 - 73
15
B
18:00
Letonya - İran
58 - 48
16
B
21:00
Sırbistan - Porto Riko
84 - 64
6 TEMMUZ SALI
Riga Olympic Center
17
C
11:30
Kore - İspanya
48 - 99
18
C
14:30
Arjantin - Fransa
52 - 89
19
D
17:30
Türkiye - Mali
58 - 54
20
D
20:30
Avusturalya - Amerika
66 - 87
Daugavpils Olympic Center
21
A
12:00
Senegal - Kanada
56 - 85
22
A
15:00
Litvanya - Japonya
95 - 63
23
B
18:00
Sırbistan - Letonya
71 - 70
24
B
21:00
Porto Riko - İran
68 - 81

 

GRUP MAÇLARI SONRASI SIRALAMA
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
A1
Kanada
B1
Sırbistan
C1
Fransa
D1
Amerika
A2
Litvanya
B2
Letonya
C2
İspanya
D2
Türkiye
A3
Senegal
B3
İran
C3
Arjantin
D3
Avusturalya
A4
Japonya
B4
Porto Riko
C4
Kore
D4
Mali
 
 
SON 16 MAÇLARI
7 TEMMUZ ÇARŞAMBA
Daugavpils Olympic Center
28
A4-B1
12:00
Japonya - Sırbistan
86 - 89
26
A2-B3
15:00
Litvanya - İran
96 - 53
27
A3-B2
18:00
Senegal - Letonya
57 - 44
25
A1-B4
21:00
Kanada – Porto Riko
86 - 56
Riga Olympic Center
29
C1-D4
11:30
Fransa - Mali
86 - 52
30
C2-D3
14:30
İspanya -Avusturalya
86 - 73
31
C3-D2
17:30
Arjantin - Türkiye
76 - 74
32
C4-D1
20:30
Kore - Amerika
60 - 132
 
 
ÇEYREK FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
9 TEMMUZ CUMA
Riga Olympic Center
33
9-16.lık
11:30
Porto Riko - Avusturalya
52 - 95
37
Ç. Final
12:00
Kanada - İspanya
81 - 77
34
9-16.lık
14:30
İran - Mali
71 - 59
38
Ç. Final
15:00
Litvanya - Fransa
79 - 84
35
9-16.lık
17:30
Letonya - Kore
90 - 67
39
Ç. Final
18:00
Senegal - Amerika
58 - 88
36
9-16.lık
20:30
Japonya - Türkiye
49 - 97
40
Ç. Final
21:00
Sırbistan - Arjantin
89 - 83

 

 

YARI FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
10 TEMMUZ CUMARTESİ
Riga Olympic Center
41
13-16.lık
11:30
Porto Riko - Kore
99 - 89
45
5-8.lik
12:00
İspanya - Senegal
83 - 67
42
13-16.lık
14:30
Mali - Japonya
104 - 66
46
5-8.lik
15:00
Litvanya - Arjantin
107 - 81
43
9-12.lik
17:30
Avusturalya - Letonya
89 - 44
47
Yarı Final
18:00
Kanada - Amerika
86 - 92
44
9-12.lik
20:30
İran - Türkiye
61 - 84
48
Yarı Final
21:00
Fransa - Sırbistan
75 - 69
 
 
 
FİNAL & KLASMAN MAÇLARI
11 TEMMUZ PAZAR
Riga Olympic Center
49
15-16. lik
09:00
Kore - Japonya
95 - 92
53
7-8. lik
10:00
Senegal - Arjantin
75 - 67
50
13-14. lük
12:00
Porto Riko - Mali
92 - 95
54
5-6. lık
13:00
İspanya - Litvanya
86 - 81
51
11-12. lik
15:00
Letonya - İran
71 - 63
52
9-10. luk
18:00
Avusturalya - Türkiye
52 - 56
55
3-4. lük
16:00
Kanada - Sırbistan
101 - 92
56
Final
19:00
Amerika - Fransa
83 - 81

 

 
ŞAMPİYONA SIRALAMASI
1
Amerika
2
Fransa
3
Kanada 
4
Sırbistan
5
İspanya
6
Litvanya
7
Senegal
8
Arjantin
9
Türkiye
10
Avusturalya
11
Letonya
12
İran
13
Mali
14
Porto Riko
15
Kore
16
Japonya

Yorumlar Okunma: 13949