Antalya Gençlik antrenman salonunu buldu - BasketFaul.com

Antalya Gençlik antrenman salonunu buldu

15-07-21 14:35
Düzce'den Antalya'ya taşınarak TBL ve TKBL’de mücadelesine devam edecek Antalya Gençlik ve Spor Kulübü, bu sezon antrenmanlarını Nirvana Cosmopolitan Hotel bünyesindeki Cosmos Sports Center’da yapacak.

Antalya GSK Başkanı Kadir Dağ, Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan ve Nirvana Hotels Sportif Direktörü Burçin Badem tarafından imzalanan sözleşme ile ayrıca Cosmos Sports Center Spor Okulu Basketbol öğrencileri, Antalya GSK'nin altyapısını oluşturacak. Antalya Kulübü formanın sırtında otelin ismini kullanacak.

Antalya GSK Başkanı Kadir Dağ, “Oyuncularımız hem harika bir tesiste çalışacak hem de mükemmel sosyal tesislerde gerçek bir spor kulübü aidiyetini yaşayacak. Çok potansiyelli bir işbirliğine imza attığımıza inanıyorum." dedi.

Nirvana Hotels CEO’su Korhan Alşan, “Kilit Grup olarak spora ve sporcuya yatırım yapmak gelecek planlarımız arasında önemli bir yere sahip. Antalya’daki büyük turizm potansiyelinde sporun önümüzdeki günlerde mutlaka ağırlığı daha da artacak." diye konuştu.

Nirvana Hotels Sportif Direktörü Burçin Badem ise “İddia ediyorum ki şu anda Avrupa Kıtası’nda bu kalitede hizmet verecek, bu kapasiteye sahip bir spor tesisi yok. Aynı anda basketbol, voleybol, tenis maçı oynanabilecek, antrenmanı yapılacak. 5 ayrı sahadan oluşan birbirinin içinde ama birbirinden ayrı bir spor salonu yapmayı başardık." yorumunu yaptı. 

Yorumlar Okunma: 1976