Yönetici seminerinde ünlü konuşmacılar - BasketFaul.com

Yönetici seminerinde ünlü konuşmacılar

26-08-21 19:50
Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Yönetici Eğitim Programı kapsamında bu yıl ilk kez düzenlenecek Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri 4-5 Eylül 2021 tarihlerinde TBF Akademi uzaktan eğitim platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

TBF önderliğinde, Uluslararası Basketbol Federasyonu (FIBA) iş birliği ile düzenlenecek olan seminer, Türkçe ve İngilizce dillerinde yayınlanacak. 

Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri; kulüplerde çalışan yöneticilerin ve yönetici adaylarının gelişimlerini desteklemek amacıyla düzenlenecek. Seminerde; kulüp yönetimi, pazarlama, yeniden konumlandırma,  gebze evden eve nakliyat stratejik planlama, organizasyon için gelir yaratma, teknoloji ve basketbolda inovasyon konuları ele alınacak. 

Seminerde konuşmacı olarak; Golden State Warriors takımıyla NBA şampiyonluğu bulunan Bryan Strauss (Golden State Warriors Büyüme ve Müşteri Koruma Programı Kıdemli Direktörü), geçtiğimiz yıl Turkish Airlines Euroleague tarafından en iyi yönetici seçilen Alper Yılmaz (Anadolu Efes Genel Direktörü), Maurizio Gherardini (Fenerbahçe Beko Genel Menajeri), Tolga Öngören (Tofaş Spor Kulübü Genel Menajeri), Paulius Motiejunas (Zalgiris Kaunas Genel Menajeri) ve Geoff Wilson (Spor Stratejisti ve Spor Pazarlama Uzmanı) yer alacak.

Mustafa Özben moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Basketbol Yönetici Semineri’ne yöneticiler, pazarlama ve iletişim uzmanları, antrenörler ve aktif sporcuların yanı sıra basketbolun tüm paydaşları katılabilecek.  
 

 

Yorumlar Okunma: 1778