Manisa BŞB'den altyapı hamlesi - BasketFaul.com

Manisa BŞB'den altyapı hamlesi

11-09-21 13:00
Manisa BBSK Basketbol yeni sezona altyapıda ciddi ve sürdürülebilir bir projeyle başladı. Altyapı Koordinatörü olarak Ekrem Öztürk ile anlaşmaya varılırken, atrenörler Ercan Güngörmez ve Furkan Temizkan ile de anlaşma sağlanarak yeni yapılanmaya start verildi. 

Bora Çaylan, “Devamlılığı olan bir kulüp bizim en büyük hedefimiz”

Manisa BBSK Basketbol Şube Sorumlusu Bora Çaylan düzenlenen basın toplantısında, “Manisa’ya bir Süper Lig takımı kazandırmanın sağlam temellerden geçtiğinin farkındalığıyla değerli hocalarımızla masaya oturduk. Bu temellerin üzerinde devamlılığı olan bir kulüp bizim en büyük hedefimiz” açıklamalarında bulundu. 

Nihat Mala “Güçlü bir sistemin inşa edildiği, sağlam bir altyapı”

Kulüp Genel Menajeri Nihat Mala ise; “Geçmiş deneyim ve tecrübelerimin bana gösterdiği en önemli kilometre taşı ‘Güçlü bir sistemin inşa edildiği, sağlam bir altyapı.’ Bu hamlemizle Manisa Basketboluna sadece A takım olarak değil aynı zamanda altyapı olarak da lokomotif bir kulüp olmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

“Uzun ömürlü bir başarıyı inşa etmek için buradayız”

Altyapı Koordinatörü olarak göreve gelen Ekrem Öztürk, “Bu sezon A Takımdaki BSL hedefimizin farkındayız. O güne yakışır bir altyapı organizasyonu hazırlama yolunda ciddi adımlar atarak uzun ömürlü bir başarıyı inşa etmek için buradayız” şeklinde konuştu. 

Yorumlar Okunma: 1043