Harun Erdenay başkanlığa adaylığını açıkladı - BasketFaul.com

Harun Erdenay başkanlığa adaylığını açıkladı

20-09-21 14:14

Harun Erdenay, TBF başkanlığına adaylığını açıkladı. Yaptığı paylaşımla adaylığını duyuran Eski TBF Başkanı Erdenay'ın açıklamasının tam metni şöyle: 

"Türk Basketboluna hizmet için Başkan adaylığımı saygıyla duyuruyorum.Türkiye Basketbol Federasyonu'nun, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olduğumu kamuoyunun bilgilerine sunarım.İki nesil Türk Milli Takım formasına şerefle hizmet etmiş, bu sporu sahada ve yönetim alanında deneyimlemiş bir ailenin ferdi olarak; Türk basketboluna değer katacağına inandığım felsefemi ve projelerimi hayata geçirmek için bu onurlu göreve hazırım.

Sportif başarıların Türk basketbolunda süreklilik kazanması gerektiğine inanıyorum

 "Ben ve basketbolun kalbinden, profesyonelliğin içerisinden gelen arkadaşlarım; başarılı bir takım çalışması ortaya koyarak, heyecan yaratan, örnek olan, ilham veren, şeffaf ve adil bir yönetim tarzıyla Türk basketboluna hizmet edeceğimiz bir yola çıkıyoruz.

Hedeflerimi ve yol haritamı, önümüzdeki günlerde yapacağım bir basın toplantısı ile paylaşacağımı tüm değerli basın mensupları ve kamuoyunun bilgilerine sunarım.

Saygılarımla

Harun Erdenay"

Yorumlar Okunma: 4216