Bobby Dixon'dan altyapı toplantısı... - BasketFaul.com

Bobby Dixon'dan altyapı toplantısı...

07-12-21 19:15
Fenerbahçe’de Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi olarak göreve başlayan Bobby Dixon, altyapı oyuncuları ve aileleriyle bir araya geldi.

Fenerbahçe Beko’nun resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

“Fenerbahçe Basketbolunun efsane isimlerinden biri olan, 2015-2021 yılları arasında formamızı giyen ve basketbol kariyerini noktaladıktan sonra bu sezondan itibaren A Takımımızda “Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi” olarak görev yapmaya başlayan Ali Muhammed, altyapımızın sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi.

7 Aralık Salı günü online buluşma şeklinde düzenlenen bu etkinlik, yaklaşık bir saat sürdü. Bu görüşmede Ali Muhammed, katılımcılar ile birbirinden değerli yaşam ve basketbol tecrübelerini paylaşırken, özellikle çok çalışmanın ve asla pes etmemenin önemini vurguladı.

Bu etkinlikte, dinleyiciler ile Fenerbahçe Beko altyapısındaki yeni yapılanmaya ilişkin bilgiler paylaşılırken; Altyapı Sorumlumuz ve Fenerbahçe Koleji Safiport Genel Menajeri Önder Külçebaş ile Fenerbahçe Beko Genel Menajer Yardımcısı Derya Yannier de konuşmalarıyla yer aldı.

Etkinlik kapsamında, altyapımızdaki yeni yapılanmanın tüm detayları dinleyicilere aktarıldı. Ali Muhammed ile altyapı sporcularımızı ve ailelerini bir araya getiren bu etkinlik, ilerleyen dönemlerde de devam edecek.” 

Yorumlar Okunma: 2064