Eran'dan Darüşşafaka için sponsor çağrısı - BasketFaul.com

Eran'dan Darüşşafaka için sponsor çağrısı

08-12-21 14:37
Darüşşafaka Genel Menajeri Ahmet Eran, sezonu sponsor olmamasına karşın yönetim kurulunun desteğiyle mücadele ettiklerini belirtip, "Umarım kısa sürede sponsor desteğine sahip oluruz." dedi.

Eran'ın açıklaması şöyle:
"Dünyada yaşanan ve halen etkisini sürdüren pandemi ve sonrasında  ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntıların tüm kulüpleri olumsuz yönde etkiliyor ancak camia, müessese ve belediye destekli kulüpler düşünüldüğünde bu gelişmelerden en çok etkilenenenlerin başında Darüşşafaka geliyor. Yönetimimizin tüm girişim ve çabalarına rağmen sezona sponsorsuz başlamak durumunda kaldık. Yönetim kurulumuzun büyük desteği ile beraber başta teknik ve idari kadro olmak üzere tüm oyuncularımız gerek Türkiye gerekse Avrupa şampiyonlar liginde büyük bir özveriyle mücadele etmekte. Bu mücadeleyi anlamlı ve sürdürülebilir kılmak için mutlaka  bir sponsor desteğine ihtiyaç var. Basketbolumuzun temel taşlarından biri olan Darüşşafaka'nın misyonunu sürdürebilmesi açısından bu çok önemli. Ümit ediyorum ki en kısa zamanda böyle bir desteğe sahip oluruz."

Basketfaul'un notu: Darüşşafaka basketbolumuzun birkaç çınarından biri. Basketbolumuza çok şeyler katan ve katmaya devam eden Darüşşafaka, yaşamını sağlıklı sürdürebilmek için her türlü desteği hak ediyor. Ligin tek sponsorsuz takımı iken gerek A Takım, gerekse altyapıda yaptıkları her türlü övgüye değer. 

Yorumlar Okunma: 647