Sigortam.net, Fethiye'ye zorlanmadı - BasketFaul.com

Sigortam.net, Fethiye'ye zorlanmadı

09-01-22 15:50

İSTATİSTİK

Misli.com TBL 15. haftasında Sigortam.net, Fethiye deplasmanından 78-65 galibiyetle ayrıldı. Sigortam.net bu sonuçla 11. galibiyetini alarak zirveyi takibi sürdürdü. Fethiye ise 5 galibiyetle devreyi tamamladı.

7-0 ile karşılaşmaya başlayan Sigortam.net ilk dakikalardan liderliği de eline aldı. Arka arkaya yaptığı top kayıpları Fethiye'nin farkı eritmesine izin vermedi. İlk çeyrek 17-12 Sigortam.net üstünlüğüyle geçildi.

İkinci çeyrekte arka arkaya 5 hücumdan da eli boş dönen Fethiye, molaya gitti. Mola sonrasında Ogün Sevinç ile çizgiden skor bulan Fethiye, Arda Erdoğan'ın üçlüğüyle de derin bir nefes aldı. Garrett Sim ile rakibine cevap veren Sigortam.net farkı açtı ve çeyreği de 44-28 ile geçti. 

Üçüncü çeyreğe Fethiye, Murat Erensoy'un üst üste sayılarıyla başladı. Yayın gerisinden yakaladığı ritmi korumaya devam eden Sigortam.net farklı üstünlüğü bırakmadı ve çeyreği 58-45 ile tamamladı.

Son çeyrekte Arda Erdoğan ve Engin Kalkan'la Fethiye, iyi bir geri dönüş yakaladı. Ancak rakibinin öne geçmesine izin vermeyen Sigortam.net özellikle uzunlarıyla etkili olarak bu dakikaları rahat geçti ve karşılaşmadan 78-65 galibiyetle ayrıldı.

Öne çıkanlar..

Fethiye Belediyesi: Arda Erdoğan 22 sayı-7 ribaund, Engin Kalkan 12 sayı 

Sigortam.net: Garrett Sim 24 sayı-8 ribaund-6 asist, Özgür Şahin 10 sayı

Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 808