Telekom Almanya'da kayıp - BasketFaul.com

Telekom Almanya'da kayıp

11-01-22 23:22

İSTATİSTİK

Eurocup'ın oynanabilen tek mücadelesinde Hamburg Towers temsilcimiz Türk Telekom'u çok çok rahat bir oyunun ardından 94-74 yenmeyi başardı. ÖZellikle dış atışlarda çok etkili olan ev sahibi ekibe karşı çok sayıda eksiğe sahip başkent temsilcisi istediği oyunu gerçekleştiremedi.

Maça çok iyi top dolaştırarak başlayan Hamburg'a karşı ilk kısımda hücumda etkili olunca oyunda kaldık. Tam saha baskıyı neredeyse hiç kesmeyen ev sahbii çeyrek sonunda üstünlüğünü hissettirmeye başladı. Eski Daçkalı Ray Maccallumun çılgın hücum performansı gelince fark çift hanelere çıktı. İlk çeyrek 27-14 Hamburg üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci çeyrekte biraz daha toparlanış gözüktük. hücumda dış atışlarda isabet bulmamız skoru beklediğimiz seviyelere getirdi ama savunmada hiç ayakta kalamadık. Farklı oyunculardan çok kolay üretim sağlayan Hamburg farkı yeniden açmaya başladı. Fark 20 sayı seviyesine gelirken çerek sonunda CAn Uğur'un üçlüğü ile farkı 16 sayıya indirdik. Devre arasına 50-34 Haburg üstünlüğü ile gidildi.

Üçüncü çeyrekte tempoyu düşürmeye çalışsak da sürekli ekstralar ile kolay sayı bulan Alman temsilcisi oyunu çok rahat götürdü.Homesley'nin etkili performansına yaptığımız basit hatalar da eklenince fark 20 sayılara geldi. Oyunun kontrolünü ve oyun disiplinini hiç bırakmayan Hamburg son çeyreğe giderken 73-51 skoruyla üstündü.

Son çeyrek tamamen rölantide oynandı. Zaman zaman iki taraftan mini seriler gelse de fark 20 sayının altına pek inmedi. Hamburg karşılaşmadan 94-74 galip ayrıldı.

 

 
Domain - Hosting - Cloud

Yorumlar Okunma: 842